Pasowanie na przedszkolaka w Bezledach

• 15-01-2019
W Punkcie Przedszkolnym w Bezledach odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były maluchy z grupy I „Pszczółki”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Marzena Wasyluk. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielki Marzenny Oziero-Sadowskiej. Występując przed tak wielką publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały znaczki, piękne „przedszkolne sowy” i dyplomy. Uroczystość pasowania na przedszkolaka była imprezą, w którą zaangażowali się zarówno nauczyciele jak i rodzice.

9Galeria zdjęć: Pasowanie na przedszkolaka w Bezledach