Ślubowanie w szkole w Żydowie

• 14-01-2019
W Szkole Podstawowej w Żydowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obecny zastępca wójta gminy Bartoszyce Bogdan Miluski przekazał pracownikom szkoły życzenia oraz wręczył nagrody wójta gminy Bartoszyce. Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień, w którym podkreślana jest wiodąca rola nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. Dyrektor szkoły Beata Szymko złożyła podziękowania wszystkim pracownikom zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy. Zostały wręczone nagrody dyrektora dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników obsługi. Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli od Joanny Rurki, przedstawicielki Szkolnej Rady Rodziców.  Pani Joanna w imieniu rodziców wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Uczniowie również złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. W Dniu Edukacji Narodowej odbyło się pasowanie na ucznia. Jest to moment, na który czeka niejeden pierwszoklasista, to podniosła chwila, która pomaga dziecku zrozumieć, że chodzenie do szkoły jest nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem; że to istotny element życia człowieka, z którego każdy może być dumny.

11Galeria zdjęć: Ślubowanie w szkole w Żydowie