Remont łazienek uczniowskich w Szkole Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie

• 30-03-2022
Właśnie dobiegł końca gruntowny remont sanitariatów w naszej szkole. Nowe, spełniające wszystkie standardy, a przede wszystkim bezpieczne płytki, wysokiej jakości armatura łatwa w utrzymaniu czystości, nowoczesne kabiny, ekonomiczne oświetlenie oraz dostosowania dla osób ze szczególnymi potrzebami – to wszystko od kilku dni w naszej szkole.Z miłą chęcią korzystają z sanitariatów uczniowie, jak również nauczyciele i personel szkoły, rodzice.
Za nowoczesność, a przede wszystkim estetykę i wygodę uczniowie, pracownicy oraz rodzice składają podziękowania dla Wójta Gminy Bartoszyce – Pana Andrzeja Dychy i jego współpracowników z Urzędu Gminy Bartoszyce.
Remont sanitariatów wykonała Firma Remontowo-Budowlana Aneta Kaliczyńska z Bartoszyc.