Konkurs na Kokardę Narodową

• 18-10-2021
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie na Kokardę Narodową w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2021 r.

Celem konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych mieszkańców gminy  Bartoszyce poprzez zaangażowanie w wykonanie kokard narodowych  i zachęcenie do wspólnego, świętowania z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Kokardy narodowe należy wykonać indywidualnie.
Technika wykonania prac jest dowolna: włóczka, filc, wstążka, papier itp. Uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.
Do przesłanych lub dostarczonych prac należy dołączyć kartę zgłoszenia dostępną w załączniku poniżej, zawierającą imię i nazwisko, kategorię konkursową, dane do kontaktu (nr telefonu, e-mail, itp.), a także w razie występowania - adres placówki, telefon oraz dane opiekuna.

Na wykonane prace konkursowe czekamy do 05 listopada 2021 r. w sekretariatach wyznaczonych miejsc:
  •     Urząd Gminy Bartoszyce,
  •     Dom Kultury w Bezledach,
  •     Dom Kultury w Wojciechach,
  •     Dom Kultury w Rodnowie,
  •     Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bezledach,
  •     Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wojciechach,
  •     Szkoła Podstawowa w Kinkajmach,
  •     Szkoła Podstawowa w Krawczykach,
  •     Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach,
  •     Szkoła Podstawowa w Rodnowie,
  •     Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie,
  •     Przedszkole Gminne Nr 1 w Bartoszycach.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
Centrum Kultury Gminy Bartoszyce
Bezledy 47,