Aktualności

Gminny Dzień Kobiet

  • 18-10-2021
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Wiejskich przypadającego w kalendarzu na 15.10.2021 r., w Gminie Bartoszyce zostało zorganizowane niepowtarzalne wydarzenie skierowane m.in. dla Kobiet z Kół Gospodyń Wiejskich. Podczas uroczystości zorganizowanej w Domu Kultury w Wojciechach, Wójt Gminy Bartoszyce, Pan Andrzej Dycha podziękował wszystkim kobietom działającym w środowiskach lokalnych, za zaangażowanie
w rozwój małych rodzimych ojczyzn, integrację społeczną oraz promocję Gminy Bartoszyce. Przedstawicielki KGW otrzymały pamiątkowe podziękowania i upominki. Wielką niespodzianką, która sprawiła wiele radości wszystkim uczestniczkom wydarzenia był Tort przekazany z rąk Wójta.
 
Zorganizowane wydarzenie po raz pierwszy odbyło się w 2019 roku, obecnie można śmiało powiedzieć, że jest to cykliczna impreza organizowana w Gminie Bartoszyce. Święto Kobiet Wiejskich cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w tym roku liczba uczestniczek wyniosła prawie setkę. Dzięki takiej inicjatywie, KGW mają możliwość integracji i zabawy, ponieważ jest to jedna z niewielu imprez, gdzie Panie zamiast pomagać i organizować aktywność społeczną, mogą się zabawić i świętować.
 
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ, INTEGRACJĘ I MIŁO SPĘDZONY CZAS.
UWAGA!
 
KGW, które chcą otrzymać zdjęcia z wydarzenia prosimy o kontakt mailowy: promocja@gmina-bartoszyce.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją