Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Zakończenie "Gminnych Wieczorów Poezji"

1 grudnia 2021 zakończyliśmy cykl spotkań "Gminne Wieczory Poezji" organizowane przy współpracy z Bartoszycką Grupą Literacką "Barcja".
 
Spotkania odbywały się co środę, w każdej z filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Galinach. Każde z tych spotkań miało nieco innych charakter, klimat i odbiorców. Cieszymy się ogromnie z każdej chwili, spędzonej z naszymi czytelnikami wsłuchanymi w słowa poezji.
Dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Bartoszyce, Radnym Gminy Bartoszyce oraz Sołtysom za obecność, dobre słowo i wsparcie przy kolejnych działaniach.
 
Te spotkania nie odbyłyby się bez udziału członków grupy "Barcja": Elżbiety Pilipiuk, Teresy Barszcz Ward, Ewy Kowalczyk, Eweliny Mścisz, Arkadiusza Monkiewicz, Dariusza Dopierała, Jerzego Sałaty oraz Andrzeja Białeckiego, którego występ na finalnym spotkaniu zrobił niemałe wrażenie.
 
Serdecznie dziękuję również wszystkim pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Galinach oraz pracownikom Centrum Kultury Gminy Bartoszyce za ogromne zaangażowanie w przygotowanie dekoracji, wierszy oraz poczęstunku, by nasi goście zapamiętali te wieczory na długo.
 
Z grupą "Barcja" nie żegnamy się na długo, już w styczniu kolejne wspólne działania, o których poinformujemy niebawem.
 
 
 
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Galinach
Patryk Wąsowicz

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin