Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Spektakl "Tańce Rodzinne" w Domu Kultury w Bezledach

Nabór uzupełniający wniosków na udzielenie dotacji na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w 2022 roku

Ogłoszenie Wójta Gminy Bartoszyce

(AKTUALIZACJA) Zarządzenie Wójta Gminy Bartoszyce

Zarządzenie Wójta Gminy Bartoszyce

Informacja o dofinansowaniu zakupu sprzętu komputerowego

UWAGA!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bartoszyce, którzy złożyli oświadczenia i zostali zakwalifikowani do otrzymania wsparcia w postaci sprzętu komputerowego - laptop w ramach konkursu grantowego Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym.

Informujemy, że Gmina Bartoszyce podpisała z Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowę o powierzenie grantu na podstawie której będzie mogła zakupić sprzęt komputerowy dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy. Jednakże, ze względu na zmianę dokumentacji konkursowej zmniejszającej dofinansowanie na zakup laptopa z 3.500 zł na 2.500 zł, zwracamy się z prośbą o potwierdzenie dalszego zainteresowania wsparciem, pomimo obniżenia wartości jednostkowej, w terminie do dnia 9 maja 2022 roku w Urzędzie Gminy Bartoszyce w godzinach pracy urzędu (tj. poniedziałek 8.00-16.00, wtorek-piątek 7.00-15.00). W tym celu należy wypełnić stosowne oświadczenie, które można pobrać w formie elektronicznej z niniejszej lokalizacji lub otrzymać w siedzibie urzędu.

Koncerty Andrzeja Białeckiego

Jego podróż z gitarą trwa już ponad 50 lat, odnajduje się w twórczości bardów z różnych zakątków świata, w oryginale i po polsku.
Andrzeja Białeckiego, bo o nim mowa, mogli Państwo usłyszeć, podczas spotkania z poezją w Galinach. Dziś wraca z pełnym repertuarem i to nie tylko do Galin.
Pojawią się również utwory żartobliwe i kabaretowe.
Serdecznie zapraszamy na koncerty, które odbędą się w Galinach, Wojciechach, Łabędniku oraz Rodnowie.

Warsztaty malowania jajek

Serdecznie zapraszamy seniorów z okolic Łabędnika na wielkanocne warsztaty malowaniem jajek woskiem, metodą batikową.
Spotkanie odbędzie się w Klubie Senior+ w Łabędniku 5 kwietnia o godzinie 12:00.

Nabór kandydatów

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza konkurs na wyłonienie składu Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kandydatów do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego mogą zgłaszać działające na terenie województwa warmińsko-mazurskiego:
- Młodzieżowe Rady Gmin
- Młodzieżowe Rady Miast
- Młodzieżowe Rady Powiatów
- Samorządy uczniowskie i studenckie
- Organizacje pozarządowe pracujące z młodzieżą lub na jej rzecz

Termin zgłaszania kandydatów: od dnia 11 marca 2022 r. do dnia 22 kwietnia 2022 r.
Zgłoszenia należy dokonać na „Formularzu zgłoszenia kandydata na członka Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego”. Do formularza należy dołączyć
wymagane zgody i oświadczenia. ile widziane będzie dołączenie filmiku (do 3 min.) prezentującego kandydata.

UWAGA!
Jeden podmiot może zgłosić jednego kandydata na członka Młodzieżowego Sejmiku, przy czym miejscem zamieszkania kandydata jest powiat, na terenie którego działa podmiot zgłaszający lub województwo warmińsko-mazurskie.

Adres, na który należy przesłać dokumenty:
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
ul. Emilii Plater 1
Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego
(Filmik z prezentacją kandydata można przesłać na adres: op@warmia.mazury.pl)

Załączniki

Remont łazienek uczniowskich w Szkole Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie

Właśnie dobiegł końca gruntowny remont sanitariatów w naszej szkole. Nowe, spełniające wszystkie standardy, a przede wszystkim bezpieczne płytki, wysokiej jakości armatura łatwa w utrzymaniu czystości, nowoczesne kabiny, ekonomiczne oświetlenie oraz dostosowania dla osób ze szczególnymi potrzebami – to wszystko od kilku dni w naszej szkole.Z miłą chęcią korzystają z sanitariatów uczniowie, jak również nauczyciele i personel szkoły, rodzice.
Za nowoczesność, a przede wszystkim estetykę i wygodę uczniowie, pracownicy oraz rodzice składają podziękowania dla Wójta Gminy Bartoszyce – Pana Andrzeja Dychy i jego współpracowników z Urzędu Gminy Bartoszyce.
Remont sanitariatów wykonała Firma Remontowo-Budowlana Aneta Kaliczyńska z Bartoszyc.

1 2 3 4 5 6 ... 49

Facebook Page Plugin